پیام فرستادن
خانه

Shanghai Honest Chem. Co., Ltd. نمایه شرکت

نمایه شرکت

شیمی صادقانه شانگهای.Co., Ltd. که در سال 2002 تأسیس شد، یک تولید کننده حرفه ای است که در زمینه تحقیق، توسعه، تولید و فروش اترهای سلولزی فعالیت می کند.واقع در شهر شانگهای، ما از موقعیت جغرافیایی مناسب و حمل و نقل راحت لذت می بریم.

چین Shanghai Honest Chem. Co., Ltd. نمایه شرکت 0

 

 

شرکت ما 100000 متر مربع مساحت دارد و بیش از 200 کارمند دارد.ما دو خط تولید پیشرفته برای تولید اترهای سلولزی داریم.ظرفیت تولید ما به 30000 تن در سال می رسد.با بیش از ده سال تجربه تولید، تکنیک ساخت پیشرفته، کنترل کیفیت جامع و سیستم مدیریت علمی، Shanghai Honest Chem.همیشه آماده عرضه محصولات پایدار و با کیفیت خوب برای مشتریان خود است.

چین Shanghai Honest Chem. Co., Ltd. نمایه شرکت 1

 

 

شیمی صادقانه شانگهای.دارای خدمات فنی و پشتیبانی، و تیم فروش واجد شرایط آماده ارائه راه حل واحد، آسان و کم هزینه برای نیازهای خاص شماست.

 

محصولات اصلی ما عبارتند از: هیدروکسی پروپیل متیل سلولز (HPMC)، هیدروکسی اتیل سلولز (HEC)، کپسول خالی گیاهی، هیدروکسی اتیل متیل سلولز (HEMC)، اتیل سلولز (EC)، کربوکسی متیل سلولز، پلی‌وینیل پلی‌وینیل (CMC)، پلی‌وینیل-دی‌اس‌آل‌پی‌آلود. پودر (RDP) و غیره. برای پاسخگویی به تقاضای مشتریان، محصولات ما دارای ثبات عالی، انحلال آسان، کارایی عالی، حفظ آب خوب و توانایی ضخیم شدن هستند.آنها به طور گسترده به عنوان ضخیم کننده، چسب، چسب و عوامل نگهدارنده آب برای ساخت و ساز، رنگ و پوشش، کاغذ، جوهر، صنایع غذایی و دارویی استفاده می شوند.علاوه بر محصولات خود، ما خدمات نصب شده را ارائه می دهیم و سفارش سفارشی را نیز می پذیریم.

 

شیمی صادقانه شانگهای.اینجا برای شما و کسب و کار شماست.امروز با ما در تماس باش.

ما مشتاقانه منتظر دریافت سوالات شما هستیم.

چین Shanghai Honest Chem. Co., Ltd. نمایه شرکت 2

چین Shanghai Honest Chem. Co., Ltd. نمایه شرکت 3

 

جریان تولید

 

 

چین Shanghai Honest Chem. Co., Ltd. نمایه شرکت 4

چین Shanghai Honest Chem. Co., Ltd. نمایه شرکت 5

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

چین Shanghai Honest Chem. Co., Ltd. نمایه شرکت 0

 
 
video
<-Video Images->
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

صادر کننده

مارک های : صادقانه

تعداد کارمندان : 100~200

سال تاسیس : 2002

صادرات کامپیوتر : 70% - 80%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین Shanghai Honest Chem. Co., Ltd. گواهینامه ها چین Shanghai Honest Chem. Co., Ltd. گواهینامه ها چین Shanghai Honest Chem. Co., Ltd. گواهینامه ها